VPS:n sai­ras­lis­ta on ly­hen­ty­mäs­sä, mutta jou­kos­sa on siir­to­ik­ku­naan vai­kut­ta­via ky­sy­mys­merk­ke­jä

Vaasa
Vaasan Palloseura ja urheilujohtaja Tommi Pikkarainen joutuvat varautumaan moneen erilaiseen skenaarioon siirtomarkkinoilla. Arkistokuva.
Vaasan Palloseura ja urheilujohtaja Tommi Pikkarainen joutuvat varautumaan moneen erilaiseen skenaarioon siirtomarkkinoilla. Arkistokuva.
Kuva: Jarno Pellinen

Vaasan Palloseuran urheilujohtaja Tommi Pikkarainen pitää todennäköisimpänä, että seura hankkii 1–2 uutta pelaajaa jalkapallon liigajoukkueeseensa kesän siirtoikkunassa.

Syystarjous, Sinulle!

Ilkka-Pohjalainen Digin ensimmäiset _2 kk vain 9,90 €_

Rajaton lukuoikeus sovelluksessa ja verkkosivuilla Näköislehdet ja arkisto Podcastit, galleriat ja live-lähetykset Päivittäiset uutiset sähköpostiisi Pelit, koulutukset ja tilaajaedut
Mainos
Ilkka-Pohjalaisen pelit

Pelaa Ilkka-Pohjalaisen digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä